Latest Results

     
All Competitions
  • Date
  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Comment
  • Info
  • 30 Oct 2019
  • 19:30
  • Sony Centre Fury
  • 46 V 91
  • Glasgow Rocks (BBL)
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
    Referee2: Nicholas Nassi
  • 19 Oct 2019
  • 14:00
  • Edinburgh Lions
  • 68 V 89
  • Boroughmuir Blaze
  • Venue: Broughton High School
    Referee2: Haisong Yan
  • 18 Oct 2019
  • 20:15
  • St Mirren
  • 98 V 51
  • Ayrshire Tornadoes
  • Venue: Lagoon Leisure Centre
    Referee2: Haisong Yan
  • 18 Oct 2019
  • 20:00
  • Sony Centre Fury
  • 112 V 68
  • Perth Phoenix
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
    Referee2: Graham Shaw
  • 19 Oct 2019
  • 14:15
  • Dunfermline Reign
  • 85 V 75
  • Glasgow University
  • Venue: St Columbas HS
    Referee2: Nicholas Nassi
  • 26 Oct 2019
  • 15:00
  • Glasgow University
  • 78 V 84
  • Sony Centre Fury
  • Venue: Stevenson Building
    Referee2: Haisong Yan
  • 25 Oct 2019
  • 19:40
  • Perth Phoenix
  • 71 V 119
  • St Mirren
  • Venue: North Inch Community Campus
    Referee2: Jesus Romero Fernandez
  • 26 Oct 2019
  • 15:35
  • Ayrshire Tornadoes
  • 74 V 63
  • Edinburgh Lions
  • Referee Video Assessment
  • Venue: Largs Academy
    Referee2: Graeme McWhirter
    Assessor: Graham Shaw
  • 25 Oct 2019
  • 20:20
  • Boroughmuir Blaze
  • 59 V 71
  • City Of Edinburgh
  • Venue: The Crags
    Referee2: Cammy McLay
  • 01 Nov 2019
  • 20:20
  • Boroughmuir Blaze
  • 90 V 63
  • Ayrshire Tornadoes
  • Venue: The Crags
    Referee2: Garry Godsell
  • 03 Nov 2019
  • 14:00
  • Edinburgh Lions
  • 64 V 74
  • Perth Phoenix
  • Venue: Broughton High School
    Referee2: Jesus Romero Fernandez
  • 01 Nov 2019
  • 20:15
  • St Mirren
  • 83 V 70
  • Glasgow University
  • Venue: Lagoon Leisure Centre
    Referee2: Haisong Yan
  • 01 Nov 2019
  • 20:00
  • City Of Edinburgh
  • 104 V 81
  • Dunfermline Reign
  • Venue: Portobello High School
    Referee2: Jesus Romero Fernandez
  • 16 Nov 2019
  • 14:15
  • Dunfermline Reign
  • 98 V 88
  • Sony Centre Fury
  • Venue: St Columbas HS
    Referee2: Cammy McLay
  • 16 Nov 2019
  • 15:35
  • Ayrshire Tornadoes
  • 69 V 101
  • City Of Edinburgh
  • Video referee Assessment
  • Venue: Dalry Primary School
    Referee2: Christopher Curle
    Assessor: Graham Shaw
  • 17 Nov 2019
  • 11:30
  • Glasgow University B
  • 72 V 64
  • Inverness City
  • Venue: Stevenson Building
    Referee2: Tom Stobo
  • 19 Oct 2019
  • 15:20
  • Inverness City
  • 77 V 72
  • Boroughmuir Blaze B
  • Venue: Millburn Academy
    Referee2: Mike Stainke
  • 19 Oct 2019
  • 15:00
  • North Lanarkshire
  • 51 V 58
  • Pleasance BC
  • Venue: St Maurices High School
    Referee2: David Rad Baker
  • 20 Oct 2019
  • 11:00
  • Heriot Watt University
  •  
  • Stirling Knights
  • Conceded by Heriot Watt University
  • Venue: Oriam (Back Hall)
    Referee2: James Corbett
  • 19 Oct 2019
  • 15:00
  • Glasgow University B
  • 68 V 59
  • Glasgow City
  • Venue: Stevenson Building
    Referee2: Kasia Makowska (E)
  • 20 Oct 2019
  • 17:10
  • City Of Edinburgh Kings B
  • 82 V 71
  • West Lothian Wolves
  • Venue: Queen Margaret University
    Referee2: Alejandro Codiamat
  • 25 Oct 2019
  • 19:00
  • Glasgow City
  • 57 V 80
  • Heriot Watt University
  • Venue: St Andrews RC Secondary
    Referee2: Tom Stobo
  • 25 Oct 2019
  • 19:40
  • Stirling Knights
  • 73 V 58
  • North Lanarkshire
  • Venue: The Peak-Stirling
    Referee2: Haisong Yan
  • 26 Oct 2019
  • 15:50
  • Pleasance BC
  • 61 V 81
  • Inverness City
  • Venue: St Augustines RC/Forrester High School
    Referee2: Kasia Makowska (E)
  • 26 Oct 2019
  • 17:00
  • West Lothian Wolves
  • 78 V 60
  • Glasgow University B
  • Venue: Bathgate Academy
    Referee2: David Rad Baker
  • 26 Oct 2019
  • 17:20
  • Boroughmuir Blaze B
  • 66 V 84
  • City Of Edinburgh Kings B
  • Venue: The Crags
    Referee2: Jesus Romero Fernandez
  • 02 Nov 2019
  • 18:45
  • Boroughmuir Blaze B
  • 80 V 51
  • Pleasance BC
  • Venue: The Crags
    Referee2: Kasia Makowska (E)
  • 02 Nov 2019
  • 15:20
  • Inverness City
  • 71 V 64
  • Stirling Knights
  • Venue: Millburn Academy
    Referee2: Garry Godsell
  • 02 Nov 2019
  • 15:00
  • North Lanarkshire
  • 70 V 54
  • Glasgow City
  • Venue: St Maurices High School
    Referee2: Evaldas Smilgys
  • 03 Nov 2019
  • 15:00
  • City Of Edinburgh Kings B
  • 91 V 75
  • Glasgow University B
  • Venue: Portobello High School
    Referee2: Dimitris Saltas
  • 16 Nov 2019
  • 15:30
  • Glasgow University B
  • 63 V 69
  • Heriot Watt University
  • Venue: Stevenson Building
    Referee2: Marta McBrierty
  • 16 Nov 2019
  • 13:30
  • Glasgow City
  • 69 V 89
  • Inverness City
  • Venue: Tollcross International Swimming Centre
    Referee2: Evaldas Smilgys
  • 15 Nov 2019
  • 19:40
  • Stirling Knights
  • 100 V 84
  • Boroughmuir Blaze B
  • Venue: The Peak-Stirling
    Referee2: Christopher Curle
  • 13 Nov 2019
  • 19:50
  • Pleasance BC
  • 78 V 86
  • City Of Edinburgh Kings B
  • Venue: St Augustines RC/Forrester High School
    Referee2: Graham Shaw
  • 19 Oct 2019
  • 13:20
  • Inverness City
  • 57 V 75
  • Boroughmuir Blaze
  • Venue: Millburn Academy
    Referee2: Mike Stainke
  • 19 Oct 2019
  • 16:20
  • St Mirren
  • 74 V 43
  • Glasgow Rens
  • Venue: Lagoon Leisure Centre
    Referee2: Ross Bain
  • 20 Oct 2019
  • 14:00
  • Sony Centre Fury
  • 78 V 83
  • Stirling Knights
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
    Referee2: David Rad Baker
  • 19 Oct 2019
  • 12:00
  • Dunfermline Reign
  • 92 V 59
  • Glasgow Rocks
  • Venue: St Columbas HS
    Referee2: Cameron Godsell
  • 19 Oct 2019
  • 14:00
  • Grampian Flyers
  • 86 V 71
  • West Lothian Wolves
  • Venue: Lochside Academy
    Referee2: Arkadiusz (Arek) Masternak
  • 26 Oct 2019
  • 11:00
  • Glasgow Rocks
  • 88 V 97
  • Sony Centre Fury
  • Venue: Jordanhill Sports Centre
    Referee2: Alejandro Codiamat
  • 26 Oct 2019
  • 13:00
  • Stirling Knights
  • 85 V 61
  • St Mirren
  • Venue: The Peak-Stirling
    Referee2: Marc James
  • 03 Nov 2019
  • 13:05
  • Glasgow Rens
  • 70 V 63
  • Inverness City
  • Venue: Shawlands Academy
    Referee2: John Carter
  • 26 Oct 2019
  • 13:00
  • West Lothian Wolves
  • 55 V 73
  • Dunfermline Reign
  • Venue: Bathgate Academy
    Referee2: Gordon Yip
  • 26 Oct 2019
  • 15:20
  • Boroughmuir Blaze
  • 80 V 51
  • Grampian Flyers
  • Venue: The Crags
    Referee2: Paige Onouye
  • 02 Nov 2019
  • 13:20
  • Inverness City
  • 46 V 113
  • Stirling Knights
  • Venue: Millburn Academy
    Referee2: Mike Stainke
  • 02 Nov 2019
  • 17:00
  • Sony Centre Fury
  • 83 V 76
  • West Lothian Wolves
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
    Referee2: Ross Bain
  • 02 Nov 2019
  • 14:00
  • Grampian Flyers
  • 55 V 67
  • Dunfermline Reign
  • Venue: Lochside Academy
    Referee2: Arkadiusz (Arek) Masternak
  • 16 Nov 2019
  • 12:00
  • Dunfermline Reign
  • 78 V 52
  • Sony Centre Fury
  • Venue: St Columbas HS
    Referee2: Cammy McLay
  • 16 Nov 2019
  • 11:15
  • Glasgow Rocks
  • 116 V 74
  • Inverness City
  • Venue: Jordanhill Sports Centre
    Referee2: Michael Seeger
  • 16 Nov 2019
  • 13:00
  • Stirling Knights
  • 92 V 57
  • Boroughmuir Blaze
  • Venue: The Peak-Stirling
    Referee2: Stuart Harwood
  • 19 Oct 2019
  • 14:30
  • St Mirren
  • 68 V 59
  • Glasgow Rens
  • Venue: Lagoon Leisure Centre
    Referee2: Ross Bain
    Scores
    St Mirren: 45 E Birch;34

    Glasgow Rens:

  • 20 Oct 2019
  • 12:00
  • Sony Centre Fury
  • 49 V 41
  • Stirling Knights
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
    Referee2: David Rad Baker
  • 19 Oct 2019
  • 16:30
  • Dunfermline Reign
  • 51 V 79
  • Dundee Madsons
  • Venue: St Columbas HS
    Referee2: Jason Carr
  • 19 Oct 2019
  • 12:00
  • Grampian Flyers
  • 106 V 59
  • West Lothian Wolves
  • Venue: Lochside Academy
    Referee2: Arkadiusz (Arek) Masternak
  • 26 Oct 2019
  • 11:15
  • Dundee Madsons
  • 59 V 53
  • Sony Centre Fury
  • Venue: Baldragon Academy
    Referee2: Scott Farkas
  • 26 Oct 2019
  • 11:00
  • Stirling Knights
  • 62 V 68
  • St Mirren
  • Venue: The Peak-Stirling
    Referee2: Marc James
  • 03 Nov 2019
  • 11:15
  • Glasgow Rens
  • 83 V 55
  • Inverness City
  • Venue: Shawlands Academy
    Referee2: John Carter
  • 26 Oct 2019
  • 11:00
  • West Lothian Wolves
  • 94 V 62
  • Dunfermline Reign
  • Venue: Bathgate Academy
    Referee2: Gordon Yip
  • 26 Oct 2019
  • 13:20
  • Boroughmuir Blaze
  • 63 V 62
  • Grampian Flyers
  • Venue: The Crags
    Referee2: Paige Onouye
  • 27 Oct 2019
  • 14:20
  • Boroughmuir Blaze
  • 68 V 74
  • Glasgow Rens
  • Venue: The Crags
    Referee2: Cameron Godsell
  • 02 Nov 2019
  • 11:20
  • Inverness City
  • 57 V 79
  • Stirling Knights
  • Venue: Millburn Academy
    Referee2: Mike Stainke
  • 02 Nov 2019
  • 12:45
  • St Mirren
  • 68 V 55
  • Dundee Madsons
  • Venue: Renfrew Leisure Centre
    Referee2: Alejandro Codiamat
    Scores
    St Mirren: 45 E Birch;24

    Dundee Madsons:

  • 02 Nov 2019
  • 15:00
  • Sony Centre Fury
  • 77 V 82
  • West Lothian Wolves
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
    Referee2: Ross Bain
  • 02 Nov 2019
  • 12:00
  • Grampian Flyers
  • 90 V 57
  • Dunfermline Reign
  • Venue: Lochside Academy
    Referee2: Arkadiusz (Arek) Masternak
  • 16 Nov 2019
  • 13:20
  • Dundee Madsons
  • 78 V 58
  • Inverness City
  • Venue: Baldragon Academy
    Referee2: Graeme McWhirter
  • 16 Nov 2019
  • 11:00
  • Stirling Knights
  • 68 V 59
  • Boroughmuir Blaze
  • Venue: The Peak-Stirling
    Referee2: Stuart Harwood
  • 17 Nov 2019
  • 12:20
  • Glasgow Rens
  • 64 V 75
  • Grampian Flyers
  • Venue: Kelvin Hall
    Referee2: Christopher Curle
  • 19 Oct 2019
  • 13:45
  • Ayr Storm
  • 88 V 47
  • West Edinburgh Warriors
  • Venue: Belmont Academy
    Referee2: Owen Gibbons
  • 19 Oct 2019
  • 13:00
  • North Lanarkshire
  • 72 V 60
  • Ayrshire Tornadoes
  • Venue: St Maurices High School
    Referee2: Lawrie Hill
  • 20 Oct 2019
  • 13:20
  • City Of Edinburgh
  • 45 V 56
  • South Lanarkshire Colliers
  • Venue: Queen Margaret University
    Referee2: Ross Bain
  • 27 Oct 2019
  • 14:00
  • Glasgow City
  • 69 V 36
  • Sony Centre Fury B
  • Venue: Glasgow Club Easterhouse
    Referee2: Ross Bain
  • 26 Oct 2019
  • 13:35
  • Ayrshire Tornadoes
  • 60 V 72
  • Ayr Storm
  • Venue: Largs Academy
    Referee2: Graeme McWhirter
  • 26 Oct 2019
  • 13:00
  • West Edinburgh Warriors
  • 50 V 54
  • City Of Edinburgh
  • Venue: Tynecastle High School
    Referee2: Stavros Moralis
  • 02 Nov 2019
  • 13:00
  • West Edinburgh Warriors
  • 66 V 59
  • Ayrshire Tornadoes
  • Venue: Tynecastle High School
    Referee2: Gordon Yip
  • 02 Nov 2019
  • 13:00
  • North Lanarkshire
  • 76 V 75
  • Glasgow City
  • Venue: St Maurices High School
    Referee2: Matthew McNeill
  • 03 Nov 2019
  • 11:00
  • Sony Centre Fury B
  • 68 V 36
  • South Lanarkshire Colliers
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
    Referee2: Gordon Yip
  • 27 Oct 2019
  • 14:00
  • West Lothian Wolves B
  • 57 V 68
  • Highland Bears
  • Venue: Bathgate Academy
    Referee2: Christopher Curle
  • 02 Nov 2019
  • 10:30
  • West Edinburgh Warriors
  • 56 V 52
  • Perth Phoenix
  • Venue: Tynecastle High School
    Referee2: Gordon Yip
  • 16 Nov 2019
  • 11:20
  • Dundee Madsons
  • 57 V 60
  • West Edinburgh Warriors
  • Venue: Baldragon Academy
    Referee2: Graeme McWhirter
  • 26 Oct 2019
  • 10:30
  • West Edinburgh Warriors
  • 75 V 44
  • Boroughmuir Blaze B
  • Venue: Tynecastle High School
    Referee2: Stavros Moralis
  • 19 Oct 2019
  • 15:00
  • Sony Centre Fury
  • 44 V 57
  • Perth Phoenix
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
    Referee2: Goitseone Gondo
  • 07 Nov 2019
  • 19:30
  • Polonia Phoenix
  • 42 V 70
  • Glasgow City
  • Venue: Gracemount High School
    Referee2: Kenny Sanford
  • 27 Oct 2019
  • 12:00
  • Glasgow City
  • 56 V 70
  • Sony Centre Fury
  • Venue: Glasgow Club Easterhouse
    Referee2: Ross Bain
  • 27 Oct 2019
  • 14:45
  • Perth Phoenix
  • 80 V 63
  • St Mirren
  • Venue: North Inch Community Campus
    Referee2: Gordon Yip
  • 27 Oct 2019
  • 13:00
  • City Of Edinburgh
  • 60 V 69
  • Inverness City
  • Venue: Portobello High School
    Referee2: Haisong Yan
  • 27 Oct 2019
  • 12:00
  • West Lothian Wolves
  • 58 V 42
  • Polonia Phoenix
  • Venue: Bathgate Academy
    Referee2: Kenny Sanford
  • 26 Oct 2019
  • 12:45
  • Glasgow Fever
  • 27 V 76
  • Lady Rocks
  • Venue: Douglas Academy
    Referee2: Christopher Curle
  • 02 Nov 2019
  • 12:45
  • Glasgow Fever
  • 35 V 47
  • City Of Edinburgh
  • Venue: Douglas Academy
    Referee2: Tom Stobo
  • 03 Nov 2019
  • 11:20
  • Inverness City
  • 49 V 67
  • Perth Phoenix
  • Venue: Millburn Academy
    Referee2: Krystian Rabiej
  • 03 Nov 2019
  • 14:15
  • St Mirren
  • 53 V 57
  • Glasgow City
  • Venue: ON-X (Paisley)
    Referee2: Johnathan MacLeod
  • 02 Nov 2019
  • 11:00
  • Sony Centre Fury
  • 68 V 35
  • West Lothian Wolves
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
    Referee2: Stuart Harwood
  • 30 Oct 2019
  • 20:20
  • Lady Rocks
  • 87 V 37
  • Polonia Phoenix
  • Venue: St Maurices High School
    Referee2: Matthew McNeill
  • 16 Nov 2019
  • 10:30
  • Polonia Phoenix
  • 45 V 61
  • Sony Centre Fury
  • Venue: Gracemount High School
    Referee2: Finlay Munro
  • 16 Nov 2019
  • 13:00
  • West Lothian Wolves
  • 54 V 62
  • St Mirren
  • Venue: Bathgate Academy
    Referee2: Aiden Gallagher
  • 16 Nov 2019
  • 13:00
  • Glasgow City
  •  
  • Inverness City
  • Conceded by Inverness City
  • Venue: Tollcross International Swimming Centre
  • 16 Nov 2019
  • 13:20
  • Perth Phoenix
  • 64 V 29
  • Glasgow Fever
  • Venue: Perth High School
    Referee2: Gordon Yip
  • 16 Nov 2019
  • 13:00
  • City Of Edinburgh
  • 46 V 74
  • Lady Rocks
  • Venue: Portobello High School
    Referee2: Scott Ramsay
  • 01 Nov 2019
  • 19:20
  • Perth Phoenix
  • 89 V 34
  • Glasgow University
  • Venue: North Inch Community Campus
    Referee2: Ross Bain
  • 19 Oct 2019
  • 13:00
  • Sony Centre Fury
  • 62 V 31
  • Perth Phoenix
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
    Referee2: Graeme McWhirter
  • 20 Oct 2019
  • 13:20
  • Edinburgh University
  • 70 V 31
  • Glasgow University
  • Venue: Sport and Exercise (Pleasance)
    Referee2: Haisong Yan
  • 20 Oct 2019
  • 13:20
  • Lady Rocks
  • 96 V 40
  • West Lothian Wolves
  • Venue: St Maurices High School
    Referee2: Calum Alexander
  • 26 Oct 2019
  • 11:20
  • Glasgow University
  • 41 V 61
  • Sony Centre Fury
  • Venue: Stevenson Building
    Referee2: Haisong Yan
  • 26 Oct 2019
  • 14:30
  • Perth Phoenix
  • 39 V 80
  • St Mirren
  • Venue: North Inch Community Campus
    Referee2: Ross Bain
  • 27 Oct 2019
  • 16:00
  • West Lothian Wolves
  • 48 V 93
  • Edinburgh University
  • Venue: Bathgate Academy
    Referee2: Christopher Curle
  • 26 Oct 2019
  • 10:30
  • Glasgow Fever
  • 29 V 81
  • Lady Rocks
  • Venue: Douglas Academy
    Referee2: Christopher Curle
  • 02 Nov 2019
  • 10:30
  • Glasgow Fever
  • 37 V 60
  • City Of Edinburgh
  • Venue: Douglas Academy
    Referee2: Tom Stobo
  • 02 Nov 2019
  • 13:00
  • Sony Centre Fury
  • 65 V 62
  • West Lothian Wolves
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
    Referee2: Stuart Harwood
  • 01 Nov 2019
  • 20:20
  • Lady Rocks
  • 74 V 57
  • Edinburgh University
  • Venue: St Maurices High School
    Referee2: Tom Stobo
  • 17 Nov 2019
  • 13:20
  • Edinburgh University
  • 58 V 42
  • Sony Centre Fury
  • Venue: Sport and Exercise (Pleasance)
    Referee2: Marta McBrierty
  • 15 Nov 2019
  • 20:00
  • City Of Edinburgh
  • 75 V 74
  • Lady Rocks
  • Venue: Portobello High School
    Referee2: Marta McBrierty
  • 08 Nov 2019
  • 20:00
  • City Of Edinburgh
  • 70 V 53
  • Edinburgh University
  • Venue: Portobello High School
    Referee2: Kenny Sanford
  • 09 Nov 2019
  • 11:30
  • Boroughmuir Blaze
  • 35 V
  • St Mirren
  • Venue: The Crags
    Referee2: Stuart Harwood
  • 20 Oct 2019
  • 13:20
  • Inverness City
  • 59 V 45
  • Boroughmuir Blaze
  • Venue: Millburn Academy
  • 19 Oct 2019
  • 17:00
  • Sony Centre Fury
  • 68 V 58
  • Perth Phoenix
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
    Referee2: Goitseone Gondo
  • 27 Oct 2019
  • 10:00
  • Glasgow City
  • 56 V 53
  • Sony Centre Fury
  • Venue: Glasgow Club Easterhouse
    Referee2: Owen Allan
  • 27 Oct 2019
  • 12:45
  • Perth Phoenix
  • 57 V 48
  • St Mirren
  • Venue: North Inch Community Campus
    Referee2: Gordon Yip
  • 27 Oct 2019
  • 11:00
  • City Of Edinburgh
  • 82 V 28
  • Inverness City
  • Venue: Portobello High School
    Referee2: Haisong Yan
  • 26 Oct 2019
  • 15:00
  • West Lothian Wolves
  • 78 V 50
  • Highland Bears
  • Venue: Bathgate Academy
    Referee2: Matthew McNeill
  • 04 Nov 2019
  • 18:30
  • Boroughmuir Blaze
  • 20 V 71
  • City Of Edinburgh
  • Venue: The Crags
    Referee2: David Rad Baker
  • 03 Nov 2019
  • 13:20
  • Inverness City
  • 55 V 85
  • Perth Phoenix
  • Venue: Millburn Academy
    Referee2: Krystian Rabiej
  • 03 Nov 2019
  • 12:20
  • St Mirren
  • 68 V 47
  • Glasgow City
  • Venue: ON-X (Paisley)
    Referee2: Johnathan MacLeod
  • 03 Nov 2019
  • 13:00
  • Sony Centre Fury
  • 58 V 46
  • West Lothian Wolves
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
    Referee2: Haisong Yan
  • 03 Nov 2019
  • 11:20
  • Lady Rocks
  • 95 V 42
  • Highland Bears
  • Venue: St Maurices High School
    Referee2: Ross Dillon
  • 16 Nov 2019
  • 13:40
  • Highland Bears
  • 47 V 104
  • Sony Centre Fury
  • Venue: Inverness Royal Academy
    Referee2: Krystian Rabiej
  • 16 Nov 2019
  • 11:00
  • West Lothian Wolves
  • 65 V 59
  • St Mirren
  • Venue: Bathgate Academy
    Referee2: Aiden Gallagher
  • 16 Nov 2019
  • 11:00
  • Glasgow City
  • 72 V 46
  • Inverness City
  • Venue: Tollcross International Swimming Centre
    Referee2: Evaldas Smilgys
  • 16 Nov 2019
  • 11:20
  • Perth Phoenix
  • 63 V 38
  • Boroughmuir Blaze
  • Venue: Perth High School
    Referee2: Gordon Yip
  • 16 Nov 2019
  • 11:00
  • City Of Edinburgh
  • 55 V 50
  • Lady Rocks
  • Venue: Portobello High School
    Referee2: Scott Ramsay
  • 19 Oct 2019
  • 11:00
  • North Lanarkshire Chiefs
  • 64 V 60
  • City Of Edinburgh B
  • Venue: St Maurices High School
    Referee2: Lawrie Hill
  • 19 Oct 2019
  • 11:00
  • Sony Centre Fury B
  • 78 V 54
  • Perth Phoenix
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
    Referee2: Graeme McWhirter
  • 10 Nov 2019
  • 10:30
  • Boroughmuir Blaze B
  • 54 V 81
  • Glasgow Rocks
  • Venue: The Crags
    Referee2: Kenny Sanford
  • 20 Oct 2019
  • 15:15
  • City Of Edinburgh
  • 49 V 55
  • West Lothian Wolves
  • Venue: Queen Margaret University
    Referee2: Alejandro Codiamat
  • 26 Oct 2019
  • 13:15
  • Glasgow Rocks
  • 125 V 26
  • Sony Centre Fury B
  • Venue: Jordanhill Sports Centre
    Referee2: Alejandro Codiamat
  • 26 Oct 2019
  • 12:30
  • Perth Phoenix
  • 82 V 91
  • North Lanarkshire Chiefs
  • Venue: North Inch Community Campus
    Referee2: Ross Bain
  • 26 Oct 2019
  • 11:00
  • City Of Edinburgh B
  • 85 V 80
  • Ayr Storm
  • Venue: Portobello High School
    Referee2: Matthew McNeill
  • 27 Oct 2019
  • 10:00
  • West Lothian Wolves
  • 74 V 49
  • Boroughmuir Blaze B
  • Venue: Bathgate Academy
    Referee2: Kenny Sanford
  • 02 Nov 2019
  • 13:45
  • Ayr Storm
  • 67 V 64
  • Perth Phoenix
  • Venue: Belmont Academy
    Referee2: Jason Carr
  • 02 Nov 2019
  • 11:00
  • North Lanarkshire Chiefs
  • 80 V 98
  • Glasgow Rocks
  • Venue: St Maurices High School
    Referee2: Matthew McNeill
  • 03 Nov 2019
  • 15:00
  • Sony Centre Fury B
  • 46 V 73
  • West Lothian Wolves
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
    Referee2: Haisong Yan
  • 03 Nov 2019
  • 13:00
  • City Of Edinburgh
  • 59 V 63
  • Boroughmuir Blaze B
  • Venue: Portobello High School
    Referee2: Dimitris Saltas
  • 16 Nov 2019
  • 13:15
  • Glasgow Rocks
  • 79 V 78
  • Ayr Storm
  • Venue: Jordanhill Sports Centre
    Referee2: Michael Seeger
  • 12 Nov 2019
  • 17:40
  • City Of Edinburgh B
  • 55 V 52
  • City Of Edinburgh
  • Venue: Portobello High School
    Referee2: Kenny Sanford
  • 09 Nov 2019
  • 12:30
  • Stirling Knights
  • 62 V 82
  • City Of Edinburgh
  • Venue: The Peak-Stirling
    Referee2: Mariann Dodds-Miklosik
  • 11 Nov 2019
  • 20:30
  • Perth Phoenix
  • 69 V 81
  • Dunfermline Reign
  • Venue: Perth High School
    Referee2: Garry Godsell
  • 09 Nov 2019
  • 14:00
  • Edinburgh Lions
  • 57 V 82
  • Boroughmuir Blaze
  • Venue: Broughton High School
    Referee2: Garry Godsell
  • 09 Nov 2019
  • 13:30
  • Glasgow University
  • 68 V 89
  • St Mirren
  • Venue: Stevenson Building
    Referee2: Georgios Stagianos
  • 09 Nov 2019
  • 11:20
  • Glasgow University
  •  
  • City Of Edinburgh
  • Conceded by Glasgow University
  • Venue: Stevenson Building
  • 10 Nov 2019
  • 14:30
  • Perth Phoenix
  • 62 V 79
  • Lady Rocks
  • Venue: North Inch Community Campus
    Referee2: Lawrie Hill
  • 10 Nov 2019
  • 14:15
  • St Mirren
  • 61 V 38
  • Glasgow Fever
  • Venue: Lagoon Leisure Centre
    Referee2: Jason Carr
  • 13 Nov 2019
  • 19:45
  • Dunfermline Reign
  • 38 V 80
  • Sony Centre Fury
  • Venue: St Columbas HS
    Referee2: Jesus Romero Fernandez
  • 08 Nov 2019
  • 20:20
  • Lady Rocks
  • 97 V 45
  • Polonia Phoenix
  • Venue: St Maurices High School
    Referee2: Andrew McNier
  • 09 Nov 2019
  • 10:45
  • Glasgow Fever
  • 31 V 73
  • Perth Phoenix
  • Venue: Douglas Academy
    Referee2: Lawrie Hill
  • 08 Nov 2019
  • 19:00
  • West Lothian Wolves
  • 38 V 53
  • St Mirren
  • Venue: Armadale Academy
    Referee2: Gordon Yip
  • 09 Nov 2019
  • 13:00
  • Glasgow City
  • 53 V 56
  • Sony Centre Fury
  • Venue: Glasgow Club Easterhouse
    Referee2: Alejandro Codiamat
  • 09 Nov 2019
  • 11:00
  • Glasgow City
  • 53 V 65
  • West Lothian Wolves
  • Venue: Glasgow Club Easterhouse
    Referee2: Alejandro Codiamat
  • 10 Nov 2019
  • 12:30
  • Perth Phoenix
  • 47 V 67
  • Sony Centre Fury
  • Venue: North Inch Community Campus
    Referee2: Lawrie Hill
  • 10 Nov 2019
  • 12:20
  • St Mirren
  • 43 V 80
  • Lady Rocks
  • Venue: Lagoon Leisure Centre
    Referee2: Jason Carr
  • 09 Nov 2019
  • 13:00
  • City Of Edinburgh
  • 96 V 37
  • Highland Bears
  • Venue: Portobello High School
    Referee2: Gordon Yip
  • 09 Nov 2019
  • 10:00
  • Glasgow Rens
  • 72 V 71
  • Glasgow City
  • Venue: Shawlands Academy
    Referee2: Matthew McNeill
  • 08 Nov 2019
  • 20:00
  • Dunfermline Reign
  • 70 V 66
  • Stirling Knights
  • Venue: St Columbas HS
    Referee2: Graeme McWhirter
  • 10 Nov 2019
  • 12:00
  • City Of Edinburgh
  • 97 V 67
  • Glasgow Rocks
  • Venue: Portobello High School
    Referee2: Owen Allan
  • 09 Nov 2019
  • 13:30
  • Boroughmuir Blaze
  • 91 V 52
  • North Lanarkshire
  • Venue: The Crags
    Referee2: David Rad Baker
  • 09 Nov 2019
  • 13:45
  • Ayr Storm
  • 43 V 63
  • Stirling Knights
  • Venue: Belmont Academy
    Referee2: Dimitris Saltas
  • 08 Nov 2019
  • 20:15
  • St Mirren
  • 101 V 46
  • Glasgow Rocks
  • Venue: Lagoon Leisure Centre
    Referee2: Jason Carr
    Scores
    St Mirren: 45 E Birch;31

    Glasgow Rocks:

  • 10 Nov 2019
  • 12:00
  • Grampian Flyers
  • 92 V 55
  • Glasgow Rens
  • Venue: Lochside Academy
  • 09 Nov 2019
  • 16:30
  • Boroughmuir Blaze
  • 68 V 47
  • West Lothian Wolves
  • Venue: The Crags
    Referee2: David Rad Baker
  • 11 Nov 2019
  • 16:00
  • Dumfries Academy
  • 25 V 55
  • Gryffe High School
  • Venue: Dumfries Academy
  • 05 Nov 2019
  • 16:00
  • St Ninians High School
  •  
  • Cathkin High School
  • Conceded by Cathkin High School
  • Venue: St Ninians High School**
  • 05 Nov 2019
  • 16:00
  • Annan Academy
  • 30 V 27
  • Gryffe High School
  • Venue: Annan Academy
  • 29 Oct 2019
  • 16:00
  • Duncanrig Secondary School
  • 60 V 35
  • Dumfries Academy
  • Venue: Duncanrig Secondary School
  • 05 Nov 2019
  • 16:00
  • Cathkin High School
  •  
  • Bearsden Academy
  • Conceded by Cathkin High School
  • Venue: Cathkin High School
  • 05 Nov 2019
  • 16:00
  • Gryffe High School
  •  
  • Cathkin High School
  • Conceded by Cathkin High School
  • Venue: Gryffe High School
  • 05 Nov 2019
  • 16:00
  • Cathkin High School
  •  
  • Dumfries Academy
  • Conceded by Cathkin High School
  • Venue: Cathkin High School
  • 29 Oct 2019
  • 16:00
  • Annan Academy
  • 43 V 50
  • Duncanrig Secondary School
  • Venue: Annan Academy
  • 05 Nov 2019
  • 16:00
  • Duncanrig Secondary School
  •  
  • Cathkin High School
  • Conceded by Cathkin High School
  • Venue: Duncanrig Secondary School
  • 05 Nov 2019
  • 16:00
  • Dumfries Academy
  •  
  • St Ninians High School
  • Conceded by St Ninians High School
  • Venue: Dumfries Academy
  • 30 Oct 2019
  • 16:00
  • St Ninians High School
  • 50 V 37
  • Duncanrig Secondary School
  • Venue: St Ninians High School**
  • 05 Nov 2019
  • 16:00
  • Cathkin High School
  •  
  • Annan Academy
  • Conceded by Cathkin High School
  • Venue: Cathkin High School
  • 24 Oct 2019
  • 16:00
  • Stewarton Academy
  • 72 V 22
  • Hillpark Secondary School
  • Venue: Stewarton Academy
  • 12 Nov 2019
  • 16:00
  • Loudon Academy
  •  
  • Shawlands Academy
  • Conceded by Loudon Academy
  • Venue: Loudon Academy
  • 05 Nov 2019
  • 16:00
  • Loudon Academy
  • 36 V 56
  • Hillhead High School
  • Venue: Loudon Academy
  • 31 Oct 2019
  • 16:00
  • Loudon Academy
  • 34 V 73
  • Stewarton Academy
  • Venue: Loudon Academy
  • 22 Oct 2019
  • 16:00
  • Hillhead High School
  • 56 V 82
  • Shawlands Academy
  • Venue: Hillhead High School
  • 07 Nov 2019
  • 16:00
  • Shawlands Academy
  • 69 V 8
  • Hyndland Secondary School
  • Venue: Shawlands Academy
  • 04 Nov 2019
  • 16:00
  • Stewarton Academy
  • 54 V 57
  • Hillhead High School
  • Venue: Stewarton Academy
  • 12 Nov 2019
  • 00:00
  • Hillpark Secondary School
  • 56 V 36
  • Loudon Academy
  • Venue: Hillpark Secondary School
  • 09 Nov 2019
  • 15:00
  • City Of Edinburgh
  • 92 V 106
  • QE York Knights
  • Venue: Portobello High School
    Referee2: Gordon Yip
  • 01 Nov 2019
  • 16:00
  • Falkirk High School
  • 65 V 44
  • Larbert High School
  • Venue: Falkirk High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Wallace High School
  • 83 V 43
  • Bannockburn High School
  • Venue: Wallace High School
  • 06 Nov 2019
  • 00:00
  • Bannockburn High School
  • 28 V 55
  • Falkirk High School
  • Venue: Bannockburn High School
  • 11 Nov 2019
  • 16:00
  • Larbert High School
  • 67 V 118
  • Wallace High School
  • Venue: Larbert High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Larbert High School
  • 82 V 42
  • Bannockburn High School
  • Venue: Larbert High School
  • 01 Nov 2019
  • 16:00
  • Braes High School
  • 64 V 59
  • St Mungos High School
  • Venue: Braes High School
  • 01 Nov 2019
  • 16:00
  • Wallace High School 2nds
  • 33 V 54
  • Grangemouth High School
  • Venue: Wallace High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • St Mungos High School
  •  
  • Grangemouth High School
  • Conceded by St Mungos High School
  • Venue: St Mungos High School
  • 11 Nov 2019
  • 16:00
  • Currie High School
  • 23 V 41
  • Broughton High School
  • Venue: Currie High School
  • 25 Oct 2019
  • 16:00
  • Boroughmuir High School
  • 88 V 24
  • Dunbar Grammar School
  • Venue: Boroughmuir High School
  • 29 Oct 2019
  • 16:00
  • St Margarets Academy
  • 50 V 34
  • The Royal High School
  • Venue: St Margarets Academy
  • 31 Oct 2019
  • 16:00
  • Dunbar Grammar School
  • 26 V 51
  • Currie High School
  • Venue: Dunbar Grammar School
  • 06 Nov 2019
  • 16:00
  • Broughton High School
  • 57 V 41
  • St Margarets Academy
  • Venue: Broughton High School
  • 12 Nov 2019
  • 00:00
  • Boroughmuir High School
  • 37 V 49
  • Broughton High School
  • Venue: Boroughmuir High School
  • 25 Oct 2019
  • 16:00
  • St Margarets Academy
  • 54 V 23
  • Currie High School
  • Venue: St Margarets Academy
  • 05 Nov 2019
  • 00:00
  • The Royal High School
  •  
  • Dunbar Grammar School
  • Conceded by Dunbar Grammar School
  • Venue: The Royal High School
  • 06 Nov 2019
  • 16:00
  • Broughton High School
  •  
  • Dunbar Grammar School
  • Conceded by Dunbar Grammar School
  • Venue: Broughton High School
  • 23 Oct 2019
  • 16:00
  • Currie High School
  • 31 V 34
  • The Royal High School
  • Venue: Currie High School
  • 01 Nov 2019
  • 16:00
  • Boroughmuir High School
  • 68 V 45
  • Currie High School
  • Venue: Boroughmuir High School
  • 12 Nov 2019
  • 16:00
  • Dunbar Grammar School
  • 31 V 68
  • St Margarets Academy
  • Venue: Dunbar Grammar School
  • 28 Oct 2019
  • 16:00
  • Firrhill High School
  • 46 V 89
  • George Heriots School
  • Venue: Firrhill High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Portobello High School
  •  
  • Musselburgh Grammar School
  • Conceded by Musselburgh Grammar School
  • Venue: Portobello High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • North Berwick High School
  •  
  • St Davids RC High School
  • Conceded by North Berwick High School
  • Venue: North Berwick High School
  • 23 Oct 2019
  • 16:00
  • St Davids RC High School
  •  
  • Portobello High School
  • Conceded by Portobello High School
  • Venue: St Davids RC High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Leith Academy
  •  
  • Portobello High School
  • Conceded by Leith Academy
  • Venue: Leith Academy
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Musselburgh Grammar School
  •  
  • St Davids RC High School
  • Conceded by Musselburgh Grammar School
  • Venue: Musselburgh Grammar School
  • 08 Nov 2019
  • 16:00
  • Portobello High School
  • 29 V 99
  • North Berwick High School
  • Venue: Portobello High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • St Davids RC High School
  •  
  • Leith Academy
  • Conceded by Leith Academy
  • Venue: St Davids RC High School
  • 29 Oct 2019
  • 16:00
  • Merchiston Castle School
  •  
  • St Thomas of Aquins RC High School
  • Conceded by St Thomas of Aquins RC High School
  • Venue: Merchiston Castle School
  • 01 Nov 2019
  • 16:00
  • Tynecastle High School
  • 80 V 39
  • St Augustines RC High School
  • Venue: Tynecastle High School
  • 04 Nov 2019
  • 16:00
  • St Thomas of Aquins RC High School
  • 38 V 48
  • Trinity Academy
  • Venue: St Thomas of Aquins RC High School
  • 05 Nov 2019
  • 16:00
  • St Augustines RC High School
  • 48 V 89
  • Merchiston Castle School
  • Venue: St Augustines RC High School
  • 24 Oct 2019
  • 16:00
  • Tynecastle High School
  •  
  • St Thomas of Aquins RC High School
  • Conceded by St Thomas of Aquins RC High School
  • Venue: Tynecastle High School
  • 01 Nov 2019
  • 16:00
  • Trinity Academy
  • 41 V 51
  • Merchiston Castle School
  • Venue: Trinity Academy
  • 04 Nov 2019
  • 16:00
  • Runner Up Grampian
  •  
  • Aboyne Academy
  • Conceded by Runner Up Grampian
  • Venue: TBC
  • 01 Nov 2019
  • 16:00
  • Aboyne Academy
  • 21 V 44
  • Robert Gordons College
  • Venue: Aboyne Academy
  • 04 Nov 2019
  • 16:00
  • Robert Gordons College
  • 50 V 19
  • Aboyne Academy
  • Venue: Robert Gordons College
  • 23 Oct 2019
  • 16:00
  • Arbroath Academy
  •  
  • Forfar Academy
  • Conceded by Forfar Academy
  • Venue: Arbroath Academy
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Forfar Academy
  •  
  • Dunblane High School
  • Conceded by Dunblane High School
  • Venue: Forfar Academy
  • 29 Oct 2019
  • 16:00
  • Strathallan School
  • 71 V 50
  • Forfar Academy
  • Venue: Strathallan School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Forfar Academy
  • 33 V 79
  • Perth High School
  • Venue: Forfar Academy
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Gleniffer High School
  •  
  • Forfar Academy
  • Conceded by Gleniffer High School
  • Venue: Gleniffer High School
  • 31 Oct 2019
  • 16:00
  • Strathallan School
  •  
  • Arbroath Academy
  • Conceded by Strathallan School
  • Venue: Strathallan School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Monifieth High School
  • 39 V 100
  • Queen Anne High School
  • Venue: Monifieth High School
  • 01 Nov 2019
  • 16:00
  • Perth Grammar School
  • 77 V 87
  • Glenalmond College
  • Venue: Perth Grammar School
  • 12 Nov 2019
  • 16:00
  • Grove Academy
  • 45 V 33
  • Monifieth High School
  • Venue: Grove Academy
  • 29 Oct 2019
  • 16:00
  • Glenalmond College
  • 63 V 80
  • Inverkeithing High School
  • Venue: Glenalmond College
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Queen Anne High School
  • 81 V 41
  • Perth Grammar School
  • Venue: Queen Anne High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Inverkeithing High School
  •  
  • Queen Anne High School
  • Conceded by Inverkeithing High School
  • Venue: Inverkeithing High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Perth Grammar School
  •  
  • Monifieth High School
  • Conceded by Monifieth High School
  • Venue: Perth Grammar School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Queen Anne High School
  • 126 V 33
  • Grove Academy
  • Venue: Queen Anne High School
  • 31 Oct 2019
  • 16:00
  • Monifieth High School
  • 68 V 73
  • Glenalmond College
  • Venue: Monifieth High School
  • 23 Oct 2019
  • 16:00
  • Grove Academy
  • 63 V 38
  • Perth Grammar School
  • Venue: Grove Academy
  • 28 Oct 2019
  • 16:00
  • Hillhead High School
  • 67 V 93
  • Park Mains High School
  • Venue: Hillhead High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • St Maurices High School
  •  
  • Dumfries Academy
  • Conceded by St Maurices High School
  • Venue: St Maurices High School
  • 22 Oct 2019
  • 16:00
  • Park Mains High School
  • 56 V 48
  • St Andrews RC Secondary
  • Venue: Park Mains High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • St Andrews RC Secondary
  •  
  • St Maurices High School
  • Conceded by St Maurices High School
  • Venue: St Andrews RC Secondary
  • 30 Oct 2019
  • 16:00
  • Park Mains High School
  • 80 V 35
  • Dumfries Academy
  • Venue: Park Mains High School
  • 11 Nov 2019
  • 16:00
  • Dumfries Academy
  •  
  • St Andrews RC Secondary
  • Conceded by St Andrews RC Secondary
  • Venue: Dumfries Academy
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • St Maurices High School
  •  
  • Park Mains High School
  • Conceded by St Maurices High School
  • Venue: St Maurices High School
  • 12 Nov 2019
  • 16:00
  • Wallace High School
  •  
  • Wallace High School 2nds
  • Conceded by Wallace High School 2nds
  • Venue: Wallace High School
  • 23 Oct 2019
  • 16:00
  • Falkirk High School
  • 43 V 27
  • Bannockburn High School
  • Venue: Falkirk High School
  • 12 Nov 2019
  • 16:00
  • Bo'ness Academy
  •  
  • Denny High School
  • Conceded by Denny High School
  • Venue: Bo'ness Academy
  • 11 Nov 2019
  • 16:00
  • Bannockburn High School
  • 14 V 68
  • Wallace High School
  • Venue: Bannockburn High School
  • 12 Nov 2019
  • 16:00
  • Denny High School
  •  
  • Falkirk High School
  • Conceded by Falkirk High School
  • Venue: Denny High School
  • 22 Oct 2019
  • 16:00
  • Wallace High School 2nds
  • 50 V 14
  • Bo'ness Academy
  • Venue: Wallace High School
  • 12 Nov 2019
  • 16:00
  • Denny High School
  •  
  • Bannockburn High School
  • Conceded by Denny High School
  • Venue: Denny High School
  • 30 Oct 2019
  • 16:00
  • Bo'ness Academy
  •  
  • Falkirk High School
  • Conceded by Falkirk High School
  • Venue: Bo'ness Academy
  • 04 Nov 2019
  • 16:00
  • Wallace High School
  •  
  • Denny High School
  • Conceded by Denny High School
  • Venue: Wallace High School
  • 04 Nov 2019
  • 16:00
  • Denny High School
  •  
  • Wallace High School 2nds
  • Conceded by Denny High School
  • Venue: Denny High School
  • 04 Nov 2019
  • 16:00
  • Falkirk High School
  •  
  • Wallace High School
  • Conceded by Falkirk High School
  • Venue: Falkirk High School
  • 06 Nov 2019
  • 16:00
  • Bannockburn High School
  • 10 V 53
  • Bo'ness Academy
  • Venue: Bannockburn High School
  • 30 Oct 2019
  • 16:00
  • Dunbar Grammar School
  • 30 V 24
  • George Heriots School
  • Venue: Dunbar Grammar School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Portobello High School
  • 66 V 20
  • Tynecastle High School
  • Venue: Portobello High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • St Augustines RC High School
  • 4 V 86
  • St Margarets Academy
  • Venue: St Augustines RC High School
  • 13 Nov 2019
  • 00:00
  • Strathallan School
  •  
  • Arbroath High School
  • Conceded by Strathallan School
  • Venue: Strathallan School
  • 13 Nov 2019
  • 00:00
  • Perth Grammar School
  •  
  • Strathallan School
  • Conceded by Strathallan School
  • Venue: Perth Grammar School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Arbroath High School
  • 49 V 36
  • Beath High School
  • Venue: Arbroath High School
  • 28 Oct 2019
  • 16:00
  • Clydebank High School
  • 42 V 60
  • Eastwood High School
  • Venue: Clydebank High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Gryffe High School
  • 78 V 44
  • Stewarton Academy
  • Venue: Gryffe High School
  • 29 Oct 2019
  • 16:00
  • Park Mains High School
  • 76 V 27
  • Clydebank High School
  • Venue: Park Mains High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Clydebank High School
  •  
  • Stewarton Academy
  • Conceded by Clydebank High School
  • Venue: Clydebank High School
  • 12 Nov 2019
  • 16:00
  • Eastwood High School
  • 32 V 83
  • Park Mains High School
  • Venue: Eastwood High School
  • 11 Nov 2019
  • 16:00
  • St Ninians High School
  • 33 V 64
  • Stewarton Academy
  • Venue: St Ninians High School**
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • St Andrews RC Secondary
  •  
  • Loudon Academy
  • Conceded by Loudon Academy
  • Venue: St Andrews RC Secondary
  • 04 Nov 2019
  • 16:00
  • St Aloysius College
  • 57 V 10
  • Cathkin High School
  • Venue: St Aloysius College
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Loudon Academy
  •  
  • Hillhead High School
  • Conceded by Loudon Academy
  • Venue: TBC
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Cathkin High School
  •  
  • St Andrews RC Secondary
  • Conceded by Cathkin High School
  • Venue: Cathkin High School
  • 22 Oct 2019
  • 16:00
  • St Aloysius College
  • 43 V 38
  • Loudon Academy
  • Venue: St Aloysius College
  • 06 Nov 2019
  • 16:00
  • Hillhead High School
  • 74 V 27
  • St Andrews RC Secondary
  • Venue: Hillhead High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Loudon Academy
  •  
  • Cathkin High School
  • Conceded by Loudon Academy
  • Venue: TBC
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • St Andrews RC Secondary
  •  
  • St Aloysius College
  • Conceded by St Aloysius College
  • Venue: St Andrews RC Secondary
  • 01 Nov 2019
  • 16:00
  • Cathkin High School
  • 10 V 87
  • Hillhead High School
  • Venue: Cathkin High School
  • 08 Nov 2019
  • 16:00
  • Denny High School
  • 26 V 47
  • Wallace High School
  • Venue: Denny High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Bo'ness Academy
  •  
  • Denny High School
  • Conceded by Denny High School
  • Venue: Bo'ness Academy
  • 08 Nov 2019
  • 16:00
  • Wallace High School
  • 40 V 30
  • Braes High School
  • Venue: Wallace High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Denny High School
  •  
  • Braes High School
  • Conceded by Denny High School
  • Venue: Denny High School
  • 28 Oct 2019
  • 16:00
  • Falkirk High School
  • 45 V 59
  • Larbert High School
  • Venue: Falkirk High School
  • 01 Nov 2019
  • 16:00
  • Currie High School
  • 32 V 35
  • Boroughmuir High School
  • Venue: Currie High School
  • 30 Oct 2019
  • 16:00
  • Holy Rood RC High School
  • 70 V 59
  • The Royal High School
  • Venue: Holyrood High School
  • 28 Oct 2019
  • 16:00
  • Boroughmuir High School
  • 49 V 31
  • George Heriots School
  • Venue: Boroughmuir High School
  • 23 Oct 2019
  • 16:00
  • The Royal High School
  • 18 V 37
  • Currie High School
  • Venue: The Royal High School
  • 11 Nov 2019
  • 16:00
  • Holy Rood RC High School
  • 67 V 26
  • Boroughmuir High School
  • Venue: Holyrood High School
  • 11 Nov 2019
  • 16:00
  • Currie High School
  • 36 V 37
  • Holy Rood RC High School
  • Venue: Currie High School
  • 05 Nov 2019
  • 16:00
  • St Thomas of Aquins RC High School
  •  
  • Leith Academy
  • Conceded by Leith Academy
  • Venue: St Thomas of Aquins RC High School
  • 05 Nov 2019
  • 16:00
  • George Heriots School 2nds
  •  
  • St Thomas of Aquins RC High School
  • Conceded by George Heriots School 2nds
  • Venue: George Heriots School
  • 05 Nov 2019
  • 16:00
  • St Thomas of Aquins RC High School
  •  
  • Musselburgh Grammar School
  • Conceded by Musselburgh Grammar School
  • Venue: St Thomas of Aquins RC High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • North Berwick High School
  •  
  • Portobello High School
  • Conceded by North Berwick High School
  • Venue: North Berwick High School
  • 08 Nov 2019
  • 16:00
  • James Gillespies High School
  • 34 V 68
  • Portobello High School
  • Venue: James Gillespies High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • North Berwick High School
  •  
  • St Davids RC High School
  • Conceded by North Berwick High School
  • Venue: North Berwick High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Perth Grammar School
  • 41 V 81
  • Queen Anne High School
  • Venue: Perth Grammar School
  • 12 Nov 2019
  • 16:00
  • Inverkeithing High School
  • 58 V 14
  • Beath High School
  • Venue: Inverkeithing High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Inverkeithing High School
  •  
  • Queen Anne High School
  • Conceded by Inverkeithing High School
  • Venue: Inverkeithing High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Queen Anne High School
  •  
  • Beath High School
  • Conceded by Beath High School
  • Venue: Queen Anne High School
  • 31 Oct 2019
  • 16:00
  • Arbroath Academy
  •  
  • Arbroath High School
  • Conceded by Arbroath High School
  • Venue: Arbroath Academy
  • 12 Nov 2019
  • 16:00
  • Grove Academy
  • 24 V 32
  • Montrose Academy
  • Venue: Grove Academy
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Arbroath High School
  •  
  • Grove Academy
  • Conceded by Grove Academy
  • Venue: Arbroath High School
  • 12 Nov 2019
  • 16:00
  • Montrose Academy
  •  
  • St Johns RC High School
  • Conceded by St Johns RC High School
  • Venue: Montrose Academy
  • 05 Nov 2019
  • 16:00
  • Grove Academy
  • 20 V 36
  • Arbroath Academy
  • Venue: Grove Academy
  • 12 Nov 2019
  • 16:00
  • Aboyne Academy
  •  
  • Montrose Academy
  • Conceded by Aboyne Academy
  • Venue: Aboyne Academy
  • 12 Nov 2019
  • 16:00
  • Montrose Academy
  •  
  • Websters High School
  • Conceded by Websters High School
  • Venue: Montrose Academy
  • 31 Oct 2019
  • 16:00
  • Aboyne Academy
  •  
  • Arbroath Academy
  • Conceded by Aboyne Academy
  • Venue: Aboyne Academy
  • 31 Oct 2019
  • 16:00
  • Arbroath Academy
  •  
  • Websters High School
  • Conceded by Websters High School
  • Venue: Arbroath Academy
  • 12 Nov 2019
  • 16:00
  • Arbroath High School
  • 24 V 44
  • Montrose Academy
  • Venue: Arbroath High School
  • 12 Nov 2019
  • 16:00
  • Montrose Academy
  • 21 V 44
  • Arbroath Academy
  • Venue: Montrose Academy
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • St Andrews RC Secondary
  •  
  • St Maurices High School
  • Conceded by St Maurices High School
  • Venue: St Andrews RC Secondary
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • St Maurices High School
  •  
  • Clydebank High School
  • Conceded by St Maurices High School
  • Venue: St Maurices High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Gryffe High School
  •  
  • St Andrews RC Secondary
  • Conceded by Gryffe High School
  • Venue: Gryffe High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Clydebank High School
  • 22 V 12
  • Hillhead High School 2nds
  • Venue: Clydebank High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • St Maurices High School
  •  
  • Gryffe High School
  • Conceded by St Maurices High School
  • Venue: St Maurices High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Hillhead High School 2nds
  •  
  • St Maurices High School
  • Conceded by St Maurices High School
  • Venue: Hillhead High School
  • 24 Oct 2019
  • 16:00
  • Falkirk High School
  • 43 V 19
  • Wallace High School
  • Venue: Falkirk High School
  • 05 Nov 2019
  • 16:00
  • Stirling High School
  • 71 V 33
  • West Calder High School
  • Venue: Stirling High School
  • 11 Nov 2019
  • 16:00
  • Wallace High School
  • 31 V 55
  • Stirling High School
  • Venue: Wallace High School
  • 29 Oct 2019
  • 16:00
  • Falkirk High School
  • 71 V 33
  • Stirling High School
  • Venue: Falkirk High School
  • 11 Nov 2019
  • 16:00
  • Wallace High School
  • 45 V 29
  • West Calder High School
  • Venue: Wallace High School
  • 04 Nov 2019
  • 16:00
  • George Heriots School
  • 33 V 27
  • Holyrood RC High School
  • Venue: George Heriots School
  • 08 Nov 2019
  • 16:00
  • Dunbar Grammar School 2nds
  • 30 V 18
  • Boroughmuir High School
  • Venue: Dunbar Grammar School
  • 21 Oct 2019
  • 16:00
  • Boroughmuir High School
  • 49 V 31
  • George Heriots School
  • Venue: Boroughmuir High School
  • 29 Oct 2019
  • 16:00
  • George Heriots School
  • 62 V 15
  • Dunbar Grammar School 2nds
  • Venue: George Heriots School
  • 22 Oct 2019
  • 16:00
  • Boroughmuir High School
  •  
  • James Gillespies High School
  • Conceded by Boroughmuir High School
  • Venue: Boroughmuir High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Portobello High School
  •  
  • St Thomas of Aquins RC High School
  • Conceded by St Thomas of Aquins RC High School
  • Venue: Portobello High School
  • 31 Oct 2019
  • 16:00
  • St Thomas of Aquins RC High School
  •  
  • Dunbar Grammar School 3rds
  • Conceded by St Thomas of Aquins RC High School
  • Venue: St Thomas of Aquins RC High School
  • 28 Oct 2019
  • 16:00
  • Dunbar Grammar School 3rds
  • 22 V 32
  • The Mary Erskine School 2nds
  • Venue: Dunbar Grammar School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • St Thomas of Aquins RC High School
  •  
  • St Augustines RC High School
  • Conceded by St Thomas of Aquins RC High School
  • Venue: St Thomas of Aquins RC High School
  • 04 Nov 2019
  • 16:00
  • Portobello High School
  • 50 V 16
  • The Mary Erskine School 2nds
  • Venue: Portobello High School
  • 24 Oct 2019
  • 16:00
  • St Augustines RC High School
  • 16 V 19
  • Dunbar Grammar School 3rds
  • Venue: St Augustines RC High School
  • 29 Oct 2019
  • 16:00
  • The Mary Erskine School 2nds
  • 59 V 31
  • St Thomas of Aquins RC High School
  • Venue: The Mary Erskine School
  • 08 Nov 2019
  • 16:00
  • Portobello High School 2nds
  • 24 V 33
  • North Berwick High School
  • Venue: Portobello High School
  • 08 Nov 2019
  • 16:00
  • North Berwick High School
  • 53 V 16
  • Dunbar Grammar School
  • Venue: North Berwick High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Millburn Academy
  •  
  • Websters High School
  • Conceded by Websters High School
  • Venue: Millburn Academy
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Websters High School
  •  
  • Arbroath High School
  • Conceded by Websters High School
  • Venue: Websters High School
  • 01 Nov 2019
  • 16:00
  • Perth High School
  • 31 V 57
  • Millburn Academy
  • Venue: Perth High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Beath High School
  • 16 V 35
  • Arbroath High School
  • Venue: Beath High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Perth High School
  •  
  • Websters High School
  • Conceded by Websters High School
  • Venue: Perth High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Perth Grammar School
  •  
  • Websters High School
  • Conceded by Websters High School
  • Venue: Perth Grammar School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Perth High School
  •  
  • Perth Grammar School
  • Conceded by Perth High School
  • Venue: Perth High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Millburn Academy
  •  
  • Arbroath High School
  • Conceded by Millburn Academy
  • Venue: Millburn Academy
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Websters High School
  •  
  • Beath High School
  • Conceded by Websters High School
  • Venue: Websters High School
  • 24 Oct 2019
  • 16:00
  • St Aloysius College
  • 51 V 54
  • St Andrews RC Secondary
  • Venue: St Aloysius College
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Williamwood High School
  •  
  • Renfrew High School
  • Conceded by Renfrew High School
  • Venue: Williamwood High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • St Andrews RC Secondary
  • 55 V 40
  • Lenzie Academy
  • Venue: St Andrews RC Secondary
  • 06 Nov 2019
  • 16:00
  • Renfrew High School
  •  
  • St Aloysius College
  • Conceded by Renfrew High School
  • Venue: Renfrew High School
  • 11 Nov 2019
  • 16:00
  • Park Mains High School
  • 66 V 28
  • Williamwood High School
  • Venue: Park Mains High School
  • 05 Nov 2019
  • 16:00
  • St Aloysius College
  • 66 V 103
  • Park Mains High School
  • Venue: St Aloysius College
  • 12 Nov 2019
  • 16:00
  • Williamwood High School
  • 60 V 63
  • Lenzie Academy
  • Venue: Williamwood High School
  • 12 Nov 2019
  • 16:00
  • Renfrew High School
  •  
  • St Andrews RC Secondary
  • Conceded by Renfrew High School
  • Venue: Renfrew High School
  • 31 Oct 2019
  • 16:00
  • Williamwood High School
  • 38 V 53
  • St Aloysius College
  • Venue: Williamwood High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Lenzie Academy
  •  
  • Renfrew High School
  • Conceded by Renfrew High School
  • Venue: Lenzie Academy
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Renfrew High School
  •  
  • Park Mains High School
  • Conceded by Renfrew High School
  • Venue: Renfrew High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • St Aloysius College
  •  
  • Lenzie Academy
  • Conceded by St Aloysius College
  • Venue: St Aloysius College
  • 17 Nov 2019
  • 00:00
  • Stirling Knights
  •  
  • Dundee Madsons
  • Conceded by Stirling Knights
  • Venue: TBC
  • 17 Nov 2019
  • 19:30
  • Stirling Knights
  •  
  • Dunfermline Reign
  • Conceded by Stirling Knights
  • Venue: Perth College UHI
  • 17 Nov 2019
  • 18:00
  • Boroughmuir Blaze
  •  
  • Stirling Knights
  • Conceded by Stirling Knights
  • Venue: Perth College UHI
  • 16 Nov 2019
  • 11:30
  • Boroughmuir Blaze
  •  
  • Dunfermline Reign
  • Conceded by Dunfermline Reign
  • Venue: DISC
    Referee2: Ngoni Masiyazi (D)
    Assessor: Johnnie Walker
  • 16 Nov 2019
  • 10:00
  • Boroughmuir Blaze
  •  
  • City Of Edinburgh
  • Conceded by City Of Edinburgh
  • Venue: DISC
    Referee2: Ngoni Masiyazi (D)
    Assessor: Johnnie Walker
  • 16 Nov 2019
  • 15:00
  • Glasgow Fever
  •  
  • City Of Edinburgh B
  • Conceded by City Of Edinburgh B
  • Venue: St Maurices High School
  • 16 Nov 2019
  • 10:30
  • Glasgow Fever
  • 32 V 58
  • Ayr Storm
  • Venue: St Maurices High School
    Referee2: Mark Thomson (W) (Pending)
    Scores
    Glasgow Fever: K McGhee; 10 pts

    Ayr Storm: L Cooper 19

  • 16 Nov 2019
  • 12:00
  • City Of Edinburgh B
  •  
  • Sony Centre Fury
  • Conceded by City Of Edinburgh B
  • Venue: St Maurices High School
  • 20 Oct 2019
  • 12:15
  • Glasgow Fever
  •  
  • Highland Bears
  • Conceded by Highland Bears
  • Venue: Clydebank Leisure Centre
  • 12 Nov 2019
  • 16:00
  • Portobello High School
  • 32 V 19
  • Dunbar Grammar School
  • Venue: Portobello High School
  • 11 Nov 2019
  • 16:00
  • Falkirk High School
  • 51 V 12
  • Wallace High School
  • Venue: Falkirk High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Denny High School
  •  
  • Falkirk High School
  • Conceded by Denny High School
  • Venue: Denny High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Wallace High School
  •  
  • Denny High School
  • Conceded by Denny High School
  • Venue: Wallace High School
  • 13 Nov 2019
  • 16:00
  • Denny High School
  •  
  • Larbert High School
  • Conceded by Denny High School
  • Venue: Denny High School
  • 12 Nov 2019
  • 16:00
  • Falkirk High School
  • 58 V 21
  • Wallace High School
  • Venue: Falkirk High School
  • 08 Nov 2019
  • 16:00
  • George Heriots School
  •  
  • Portobello High School
  • Conceded by George Heriots School
  • Venue: George Heriots School
  • 11 Nov 2019
  • 16:00
  • St Thomas of Aquins RC High School
  • 23 V 43
  • St Davids RC High School
  • Venue: St Thomas of Aquins RC High School
  • 04 Nov 2019
  • 16:00
  • George Heriots School 2nds
  • 48 V 12
  • Firrhill High School
  • Venue: George Heriots School
  • 07 Nov 2019
  • 16:00
  • Perth Grammar School
  • 48 V 14
  • Forfar Academy
  • Venue: Perth Grammar School
  • 06 Nov 2019
  • 16:00
  • Gryffe High School
  •  
  • St Aloysius College
  • Conceded by Gryffe High School
  • Venue: Gryffe High School
  • 12 Nov 2019
  • 16:00
  • St Matthews Academy
  • 48 V 11
  • St Ninians High School
  • Venue: St Matthews Academy
  • 09 Nov 2019
  • 12:00
  • Grampian Flyers
  • 26 V 24
  • Dundee Dragons
  • Venue: Beach Leisure Centre
  • 09 Nov 2019
  • 14:30
  • Grampian Flyers
  • 49 V 26
  • Lothian Phoenix
  • Venue: Beach Leisure Centre
  • 08 Nov 2019
  • 15:00
  • Miami Heat Craigour
  • 26 V 55
  • Washington Wizards James Gillespies
  • Venue: The Crags
  • 08 Nov 2019
  • 15:00
  • Charlotte Hornets Sciennes
  • 52 V 20
  • Orlando Magic Preston Street
  • Venue: The Crags
  • 08 Nov 2019
  • 15:45
  • Miami Heat Craigour
  • 16 V 30
  • Atlanta Hawks Liberton
  • Venue: The Crags
  • 08 Nov 2019
  • 15:15
  • Washington Wizards James Gillespies
  • 22 V 24
  • Charlotte Hornets Sciennes
  • Venue: The Crags
  • 01 Nov 2019
  • 13:30
  • Miami Heat Craigour
  • 24 V 56
  • Orlando Magic Preston Street
  • Venue: The Crags
  • 01 Nov 2019
  • 13:30
  • Washington Wizards James Gillespies
  • 26 V 22
  • Atlanta Hawks Liberton
  • Venue: The Crags
  • 01 Nov 2019
  • 14:15
  • Miami Heat Craigour
  • 6 V 38
  • Washington Wizards James Gillespies
  • Venue: The Crags
  • 01 Nov 2019
  • 14:15
  • Charlotte Hornets Sciennes
  • 22 V 16
  • Orlando Magic Preston Street
  • Venue: The Crags
  • 01 Nov 2019
  • 15:00
  • Miami Heat Craigour
  • 14 V 27
  • Atlanta Hawks Liberton
  • Venue: The Crags
  • 01 Nov 2019
  • 15:00
  • Washington Wizards James Gillespies
  • 40 V 18
  • Charlotte Hornets Sciennes
  • Venue: The Crags
  • 01 Nov 2019
  • 15:45
  • Charlotte Hornets Sciennes
  • 24 V 27
  • Atlanta Hawks Liberton
  • Venue: The Crags
  • 01 Nov 2019
  • 15:45
  • Orlando Magic Preston Street
  • 24 V 46
  • Washington Wizards James Gillespies
  • Venue: The Crags
  • 08 Nov 2019
  • 13:30
  • Miami Heat Craigour
  • 16 V 28
  • Charlotte Hornets Sciennes
  • Venue: The Crags
  • 08 Nov 2019
  • 13:30
  • Orlando Magic Preston Street
  • 32 V 32
  • Atlanta Hawks Liberton
  • Venue: The Crags
  • 08 Nov 2019
  • 14:15
  • Miami Heat Craigour
  • 28 V 12
  • Orlando Magic Preston Street
  • Venue: The Crags
  • 08 Nov 2019
  • 14:15
  • Washington Wizards James Gillespies
  • 32 V 12
  • Atlanta Hawks Liberton
  • Venue: The Crags
  • 25 Oct 2019
  • 13:45
  • Detroit Pistons Cramond
  • 4 V 26
  • Milwaukee Bucks Bonaly
  • Venue: Tynecastle High School
  • 25 Oct 2019
  • 13:45
  • Indiana Pacers St Johns
  • 20 V 26
  • Chicago Bulls Pentland
  • Venue: Tynecastle High School
  • 25 Oct 2019
  • 14:30
  • Milwaukee Bucks Bonaly
  • 14 V 15
  • Indiana Pacers St Johns
  • Venue: Tynecastle High School
  • 25 Oct 2019
  • 14:30
  • Cleveland Cavaliers Balgreen
  • 26 V 26
  • Chicago Bulls Pentland
  • Venue: Tynecastle High School
  • 25 Oct 2019
  • 15:15
  • Detroit Pistons Cramond
  • 16 V 22
  • Cleveland Cavaliers Balgreen
  • Venue: Tynecastle High School
  • 08 Nov 2019
  • 13:45
  • Detroit Pistons Cramond
  • 14 V 46
  • Chicago Bulls Pentland
  • Venue: Tynecastle High School
  • 08 Nov 2019
  • 13:45
  • Milwaukee Bucks Bonaly
  • 32 V 20
  • Cleveland Cavaliers Balgreen
  • Venue: Tynecastle High School
  • 08 Nov 2019
  • 14:30
  • Indiana Pacers St Johns
  • 29 V 13
  • Detroit Pistons Cramond
  • Venue: Tynecastle High School
  • 08 Nov 2019
  • 14:30
  • Chicago Bulls Pentland
  • 58 V 20
  • Milwaukee Bucks Bonaly
  • Venue: Tynecastle High School
  • 08 Nov 2019
  • 15:15
  • Cleveland Cavaliers Balgreen
  • 12 V 31
  • Indiana Pacers St Johns
  • Venue: Tynecastle High School
  • 28 Oct 2019
  • 16:00
  • Brooklyn Nets St Thomas
  • 9 V 12
  • Boston Celtics Muirfield
  • Venue: Arbroath Academy
  • 28 Oct 2019
  • 16:30
  • Toronto Raptors Timmergreens
  • 19 V 2
  • New York Knicks Ladyloan
  • Venue: Arbroath Academy
  • 13 Nov 2019
  • 10:00
  • Toronto Raptors Timmergreens
  • 15 V 27
  • Boston Celtics Muirfield
  • Venue: Saltire Leisure Centre
  • 25 Oct 2019
  • 12:30
  • Sacramento Kings St Johns
  • 28 V 0
  • LA Lakers Touch
  • Venue: St Columbas HS
  • 25 Oct 2019
  • 12:30
  • Phoenix Suns St Margarets
  • 18 V 23
  • Golden State Warriors Donibrissle
  • Venue: St Columbas HS
  • 25 Oct 2019
  • 13:00
  • LA Clippers North Queensferry
  • 15 V 2
  • LA Lakers Touch
  • Venue: St Columbas HS
  • 25 Oct 2019
  • 13:00
  • Phoenix Suns St Margarets
  • 12 V 16
  • Sacramento Kings St Johns
  • Venue: St Columbas HS
  • 25 Oct 2019
  • 13:30
  • LA Clippers North Queensferry
  • 2 V 9
  • Golden State Warriors Donibrissle
  • Venue: St Columbas HS
  • 01 Nov 2019
  • 12:30
  • Sacramento Kings St Johns
  • 19 V 0
  • LA Clippers North Queensferry
  • Venue: St Columbas HS
  • 01 Nov 2019
  • 12:30
  • LA Lakers Touch
  • 3 V 49
  • Phoenix Suns St Margarets
  • Venue: St Columbas HS
  • 01 Nov 2019
  • 13:00
  • Sacramento Kings St Johns
  • 9 V 11
  • Golden State Warriors Donibrissle
  • Venue: St Columbas HS
  • 01 Nov 2019
  • 13:00
  • LA Clippers North Queensferry
  • 9 V 22
  • Phoenix Suns St Margarets
  • Venue: St Columbas HS
  • 01 Nov 2019
  • 13:30
  • Golden State Warriors Donibrissle
  • 40 V 0
  • LA Lakers Touch
  • Venue: St Columbas HS
  • 25 Oct 2019
  • 16:00
  • Minnesota Timberwolves Eastfield
  • 20 V 0
  • Oklahoma City Thunder Lenzie Meadow
  • Venue: Greenfaulds High School
  • 25 Oct 2019
  • 16:00
  • Denver Nuggets Ravenswood
  • 12 V 16
  • Utah Jazz Stepps
  • Venue: Greenfaulds High School
  • 25 Oct 2019
  • 16:40
  • Minnesota Timberwolves Eastfield
  • 8 V 32
  • Denver Nuggets Ravenswood
  • Venue: Greenfaulds High School
  • 25 Oct 2019
  • 16:40
  • Oklahoma City Thunder Lenzie Meadow
  • 0 V 20
  • Portland Trailblazers St Patricks
  • Venue: Greenfaulds High School
  • 25 Oct 2019
  • 17:20
  • Utah Jazz Stepps
  • 8 V 16
  • Portland Trailblazers St Patricks
  • Venue: Greenfaulds High School
  • 25 Oct 2019
  • 17:20
  • Oklahoma City Thunder Lenzie Meadow
  • 0 V 20
  • Denver Nuggets Ravenswood
  • Venue: Greenfaulds High School
  • 01 Nov 2019
  • 16:00
  • Minnesota Timberwolves Eastfield
  • 24 V 10
  • Portland Trailblazers St Patricks
  • Venue: Greenfaulds High School
  • 01 Nov 2019
  • 16:00
  • Oklahoma City Thunder Lenzie Meadow
  • 32 V 4
  • Utah Jazz Stepps
  • Venue: Greenfaulds High School
  • 01 Nov 2019
  • 16:40
  • Denver Nuggets Ravenswood
  • 8 V 16
  • Portland Trailblazers St Patricks
  • Venue: Greenfaulds High School
  • 01 Nov 2019
  • 16:40
  • Minnesota Timberwolves Eastfield
  • 12 V 14
  • Utah Jazz Stepps
  • Venue: Greenfaulds High School
  • 01 Nov 2019
  • 17:20
  • Minnesota Timberwolves Eastfield
  • 8 V 18
  • Oklahoma City Thunder Lenzie Meadow
  • Venue: Greenfaulds High School
  • 01 Nov 2019
  • 17:20
  • Denver Nuggets Ravenswood
  • 2 V 16
  • Utah Jazz Stepps
  • Venue: Greenfaulds High School
  • 08 Nov 2019
  • 16:40
  • Utah Jazz Stepps
  • 8 V 16
  • Portland Trailblazers St Patricks
  • Venue: Greenfaulds High School
  • 08 Nov 2019
  • 16:40
  • Oklahoma City Thunder Lenzie Meadow
  • 31 V 2
  • Denver Nuggets Ravenswood
  • Venue: Greenfaulds High School
  • 08 Nov 2019
  • 17:20
  • Minnesota Timberwolves Eastfield
  • 4 V 10
  • Portland Trailblazers St Patricks
  • Venue: Greenfaulds High School
  • 08 Nov 2019
  • 17:20
  • Oklahoma City Thunder Lenzie Meadow
  • 20 V 12
  • Utah Jazz Stepps
  • Venue: Greenfaulds High School
  • 23 Oct 2019
  • 13:00
  • Dallas Mavericks St Margarets
  • 62 V 32
  • New Orleans Pelicans Comely Park
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
  • 23 Oct 2019
  • 13:00
  • San Antonio Spurs Kinnaird
  • 27 V 31
  • Memphis Grizzlies Bonnybridge
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
  • 23 Oct 2019
  • 13:45
  • Dallas Mavericks St Margarets
  • 30 V 28
  • Houston Rockets Maddiston
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
  • 23 Oct 2019
  • 13:45
  • New Orleans Pelicans Comely Park
  • 18 V 23
  • San Antonio Spurs Kinnaird
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
  • 23 Oct 2019
  • 14:40
  • New Orleans Pelicans Comely Park
  • 31 V 42
  • Memphis Grizzlies Bonnybridge
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
  • 23 Oct 2019
  • 14:40
  • San Antonio Spurs Kinnaird
  • 21 V 37
  • Houston Rockets Maddiston
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
  • 23 Oct 2019
  • 15:30
  • Dallas Mavericks St Margarets
  • 42 V 46
  • Memphis Grizzlies Bonnybridge
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
  • 23 Oct 2019
  • 15:30
  • New Orleans Pelicans Comely Park
  • 21 V 41
  • Houston Rockets Maddiston
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
  • 23 Oct 2019
  • 16:20
  • Dallas Mavericks St Margarets
  • 36 V 29
  • San Antonio Spurs Kinnaird
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
  • 23 Oct 2019
  • 16:20
  • Memphis Grizzlies Bonnybridge
  • 33 V 31
  • Houston Rockets Maddiston
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
  • 01 Nov 2019
  • 17:00
  • Dallas Mavericks St Margarets
  • 52 V 22
  • New Orleans Pelicans Comely Park
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
  • 01 Nov 2019
  • 17:00
  • San Antonio Spurs Kinnaird
  • 17 V 32
  • Memphis Grizzlies Bonnybridge
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
  • 01 Nov 2019
  • 18:00
  • Dallas Mavericks St Margarets
  • 49 V 23
  • Houston Rockets Maddiston
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
  • 01 Nov 2019
  • 18:00
  • New Orleans Pelicans Comely Park
  • 23 V 28
  • San Antonio Spurs Kinnaird
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
  • 08 Nov 2019
  • 17:00
  • New Orleans Pelicans Comely Park
  • 38 V 46
  • Memphis Grizzlies Bonnybridge
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
  • 08 Nov 2019
  • 17:00
  • San Antonio Spurs Kinnaird
  • 31 V 10
  • Houston Rockets Maddiston
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
  • 08 Nov 2019
  • 18:00
  • Dallas Mavericks St Margarets
  • 25 V 31
  • Memphis Grizzlies Bonnybridge
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
  • 08 Nov 2019
  • 18:00
  • New Orleans Pelicans Comely Park
  • 36 V 16
  • Houston Rockets Maddiston
  • Venue: Grangemouth Sports Complex
  • 26 Oct 2019
  • 13:00
  • Dallas Mavericks Larbert-Flyers
  • 18 V 20
  • Utah Jazz Dundee Dragons
  • Venue: International School of Aberdeen
  • 26 Oct 2019
  • 14:00
  • Toronto Raptors Lothian Phoenix E
  • 37 V 27
  • New York Knicks Lothian Phoenix W
  • Venue: International School of Aberdeen
  • 26 Oct 2019
  • 15:00
  • Dallas Mavericks Larbert-Flyers
  • 19 V 30
  • Toronto Raptors Lothian Phoenix E
  • Venue: International School of Aberdeen